VESTUVIŲ KVIETIMAI

Šiame puslapyje rasite skirtingų stilių vestuvių kvietimų kolekcijas, kurias galėsite įvairiai modifikuoti, kad atitiktų jūsų šventės stilių – pasirinkti spalvas, popieriaus storį, spaudos būdą ar vokų spalvą.

Kiekviena kolekcija gali būti sudaryta iš daugelio elementų, kurių jums gali prireikti – vestuvių kvietimo, „save the date“ kortelės, ceremonijos programos, meniu, svečio vietos kortelės bei stalo numerio.

– KOLEKCIJa Nr. 1 –

Ocean Blue

Paėmus šį modernų akvarele pieštą vestuvių kvietimą į rankas nejučiom nusikeliame į vasariškai saulėtą Viduržemio jūros paplūdimį. Keisdami fono spalvą jūros temos kvietimą galite lengvai pritaikyti rožių, žalios planetos, saulės ar kitai spalvinei tematikai.

– KOLEKCIJa Nr. 2 –

Laurel

Gėlių žiedai džiugina akį ir visuomet asocijuojasi su švente. Šis kvietimas atrodo kitaip nei iki šiol jūsų matyti vestuvių kvietimai su gėlėmis, nes jis yra tikrai modernus.
Keisdami žiedų spalvą kvietimą galite pritaikyti savo vestuvių spalvinei tematikai.

– KOLEKCIJa Nr. 3 –

Fleur de Lis

Nuostabus kvietimas puoštas auksuotais barokinio stiliaus ornamentais puikiai tiks jūsų karališkai puotai dvare ar rūmuose. Vos atplėšus įspūdingą voką kvietimas alsuoja senąja, laikui nepavaldžia, prabanga ir prisiminimais nukelia į knygose aprašytas kilmingų dvariškių puotas.

– KOLEKCIJa Nr. 4 –

Modern

Tradicinio dizaino vestuvių kvietimai, kuriuose moderniu šriftu parašytas tekstas skoningai įrėmintas aukso rėmeliu. Modernūs vestuvių kvietimai tiks bet kurio tipo vestuvėms, nes yra nepretenzingos išvaizdos ir lengvai pritinkantys bet kuriam amžiui bei laikmečio stiliui.