Kaip užsakyti

Užsakyti labai paprasta. Pasirinkę kvietimą iš mūsų sukurtų personalizuojamų kvietimų kolekcijos galėsite nesunkiai susikurti unikalų, savitą stilių. Visi užsakymai susideda iš 3 pagrindinių etapų.

Pirmame etape jums tereikia susisiekti su mūsų studija, kad aptartume koks stilius, spalvos ar popierius jums labiausiai prie širdies. Galutinis etapas yra jūsų vestuvių kvietimo gamyba – kai mes spausdiname, kruopščiai supakuojame ir išsiunčiame užsakymą jums.

Planavimas

Mes surašėme vestuvių planavimo gaires, kad jums būtų paprasčiau susiplanuoti kada ir kokių kvietimo dalių jums prireiks prieš, per ir po jūsų šventės. Prieš siųsdami užsakymą dizainui įsitikinkite, kad jau turite galutinius tekstus.

 

Dizainas

Visos kvietimų kolekcijos yra kruopščiai suprojektuotos, kad būtų paprastai pritaikomos jūsų pageidavimams. Kadangi kiekvienas užsakymas yra unikalus, mūsų dizaineriams reikia kuo tiksliau žinoti jūsų pasirinktus spaudos būdus, elementų spalvas ir teksto apimtis. Jei užsakysite kvietimus iš mūsų paruoštų kolekcijų, jums nemokamai bus atlikti kvietimo dizaino darbai, kuriuos sudaro 1 kompozicija ir 1 derinimo etapas. Visi papildomi dizaino pakeitimų bei derinimo darbai kainuos 30 EUR už valandą. Dizaino kompoziciją atsiųsime 5 darbo dienų bėgyje.

Kad pradėti daryti jūsų kvietimo dizainą mums reikės jūsų galutinių tekstų, kurie bus kvietime ir 50 EUR avansinio mokejimo (kuris nėra grąžinamas).

 

UŽSAKYMO LAIKAS

Kad būtumėte tikri, jog kvietimus turėsite savo rankose tinkamu metu dešinėje šio puslapio pusėje surašėme kiek trunka kiekvienas užsakymo etapas.

 

PAVYZDŽIAI

Jei nesate įsitikinę, kad jums tinka pasirinkta kolekcija ar norite pažiūrėti medžiagų bei spaudos kokybę, prieš apsispręsdami galite įsigyti bet kurio vestuvių kvietimo pavyzdį.

 

UŽSAKYMO PAKEITIMAI

Prašome kreiptis nedelsiant jei prireikė kažką pakeisti jūsų užsakyme. Priklausomai nuo to kokiame gamybos etape yra jūsų užsakymas pakeitimai gali būti nebeįmanomi. Tokiu atveju už pakeitimus gali tekti mokėti papildomai. Užsakymas pradedamas gaminti iškart kai gauname jūsų kvietimo maketo patvirtinimą ir galutinį apmokėjimą.

Gamybos etapai ir terminai

Vestuvių kvietimams iš mūsų kolekcijos personalizuoti pagal jūsų pageidavimus ir pagaminti reikės 3 savaičių.

Kai tik jūs susieksite su mumis dėl personalizuoto kvietimo užsakymo, mes pradėsime rinkti informaciją apie jūsų kvietimą, dirbti su jo dizainu ir gamyba. Šis procesas gali būti suskirstytas į tris etapus:

 

Pirmas etapas – Turinys

– 3 darbo dienos –

Mes paprašysime jūsų atsiųsti savo galutinius tekstus, parašyti planuojamų užsakyti kvietimų kiekį, kokią kolekciją ir kokius spaudos būdus bei popieriaus storį norėtumėte pasirinkti. Mes aptarsime su jumis kaip būtų geriau įgyvendinti jūsų projekta bei paskaičiuosime jo samatą.

 

Antras etapas – Dizainas

– 5 darbo dienos –

Kai tik surinksime visą reikalingą informaciją ir gausime avansinį mokėjimą mūsų dizaineriai pradės kurti jūsų vestuvių kvietimą. Kai dizaino darbai bus baigti, mes jums atsiųsime skaitmeninę kvietimo versiją, kurią paprašysime, atidžiai patikrinus, patvirtinti, kad galėtume pradėti gamybą.

 

Trečias etapas – Gamyba

– 10 darbo dienų –

Kad užtikrinti, jog jūs gautumėte tik aukščiausios klasės produktą, atspausdinę mes atidžiai patikriname kiekvieną kvietimą, voką ar kortelę. Po to kruopščiai viską supakuojame ir išsiunčiame jūsų užsakymą. Prieš išsiųsdami mes pranešime, jog jūsų užsakymas baigtas ir pasitikslinsime kokiu adresu jį išsiųsti.