Kada užsakyti vestuvių kvietimus

Kartais tikrai sunku žinoti kuriuo metu užsakyti atskiras kvietimo dalis.  Priklausomai nuo to koks jūsų vestuvių stilius, biudžetas ar vieta šis sarašas  padės jums paprasčiau susiplanuoti kada pradėti rūpintis savo didžiosios dienos kvietimais.

Užsakyti iki jūsų vestuvių datos likus 10–14 mėnesių

„Save the Date“ kortelė

Kai tik sužinosite tikslią savo vestuvių datą galite pradėti rūpintis „Save the date“ kortelių užsakymu. Vestuvės dažniausiai vyksta šiltuoju sezonu, todėl labai svarbu, jog jūsų laukiami svečiai, rezervuotų savo kalendoriuose datą ir nesusiplanuotų atostogų ar kelionės tuomet kai bus jūsų vedybų ceremonija.

Užsakyti iki jūsų vestuvių datos likus 3-8 mėnesiams

Vestuvių kvietimai

Jūsų kvietimas turėtų suteikti pakankamai svarbios informacijos apie šventės laiką, vietą, stilių ar formalumo lygį. Nėra labai svarbu kaip ši informacija bus pateikta, bet svarbu, kad ji būtų viems gerai suprantama – jūs gi nenorite, jog kai kurie svečiai praleistų svarbias detales.

 

RSVP

Tikriausiai norėtumėte žinoti kiek svečių dalyvaus jūsų šventėje? RSVP yra kortelė, kurioje kviestasis svečias nurodo ar atvyks į pokylį, kartais, jūsų pageidavimu, jis gali nurodyti kokį patiekalą norėtų valgyti vakarienės metu. Kortelę svečias įdeda į jau paruoštą voką ir siunčia jums paštu atgal. Neretai RSVP yra nurodomas tiesiog kvietime, kuomet svečio maloniai prašoma apie savo dalyvavimą pranešti telefonu ar elektroniniu paštu.

 

Informacinė kortelė

Jei neplanuojate turėti savo vestuvių puslapio internete būtų labai paranku įteikti kortelę, kurioje svečiams nurodytumėte apie jų apgyvendinimą, nakvynę ar pageidaujamas dovanas. Šioje kortelėje patartume labai neišsiplėsti į detales ir naudoti kuo mažiau teksto, nes tokius dalykus kaip atvykti iki jūsų šventės vietos šiais laikais turbūt visi nesunkiai gali sužinoti paieškoję internete.

Užsakyti iki jūsų vestuvių datos likus 2-3 mėnesiams

Ceremonijos programa

Svečiams laukiant ceremonijos pradžios visuomet smalsu žinoti kas jų laukia. Jiems tikrai būtų neprošal iš anksto žinoti kas yra kas ir ar bus specialios dalys skirtos svečiams kai jiems reikės pasisakyti ar išmokti jūsų specialios dainos žodžius. Jei jūs norite, kad svečiai aktyviai dalyvautų ceremonijoje jiems prireiks tam tikrų instrukcijų.

 

Stalo numeriai ir vardų kortelės

Jei jūsų šventėje dalyvaus daugiau žmonių reiktų jiems padėti susėsti prie stalų taip, kad jiems būtų įdomu tarpusavyje bendrauti. Tam jums reikės susodinimo plano, stalų numerių bei kortelių su svečių vardais. Šventei, kuri nebus labai gausi pakanka vien kortelių su vardais.

 

Meniu

Visiems susėdus už stalų vakarieniauti, mandagu būtų, kad kiekvienas svečias turėtų savo meniu. Jei vakarieniaujama prie daugiau, bet mažesnių stalų tuomet vienam stalui pakanka keleto meniu.

Užsakyti praėjus 0-3 mėnesiams po jūsų šventės

Padėkos kortelės

Paskutinis spausdintas akcentas, kurį turėtų gauti jūsų svečiai, yra padėkos kortelė. Ji padės jums išreikšti savo dėkingumą svečiams, kurie jūsų šventę pavertė dar nuostabesniu ir įsimintinesniu gyvenimo įvykiu.