Apie jūsų vestuvių kvietimus

Pakvieskite kaip niekas kitas

Jūs su pasididžiavimu įteiksite vestuvių kvietimus savo draugams bei artimiesiems ir patikėkite – nėra šiltesnio būdo pranešti apie bendro gyvenimo pradžią, kaip su kvietimu, kuris atspausdintas ant nuostabaus grynos medvilnės popieriaus, naudojant įspūdingas tradicines senos spaudos technikas.

Iteikti vestuviu kvietima

Jūs esate geriausi dizaineriai

Sukūrėme jums kvietimų kolekciją, kurioje, neabejojame, rasite savo šventei bei jos stilistikai pritinkantį dizainą. Išreikškite save pasirinkdami spalvas, spaudos būdus ar blizgiosios folijos atspalvius ir sukurkite savo individualų dizainą!

Mes pildysime savo kolekciją naujais darbais, bet jei čia nerasite sau tinkamo vestuviu kvietimo, parašykite mums ir jūsų kvietimui sukursime individualų dizainą.

wedding invitation designer

Tik 100% medvilnės popierius

Viskas prasideda nuo prisilietimo..

Kad jūsų vestuvių kvietimai būtų tikrai nepaprasti mes jiems gaminti naudojame tik grynos medvilnės popierių. Medvilnės pluoštas yra natūraliai ilgas ir elegantiškai suformuoja subtiliai tekstūrinį paviršių, kuris ne tik atrodo labai prabangiai, bet ir be galo malonus liesti.
Mes turime kelių storių popierių ir jūsų kvietimui parinksime tinkamiausią.

cotton paper wedding invitation

Visa tai – nuostabiame voke

Vokas visuomet bus pirmas, kurį palies jūsų kviečiamas žmogus. Jame bus supakuotas kvietimas į pačią nuostabiausią šventę, galbūt jame bus jūsų paslaptis, kuri kaip reikiant visus nustebins? Išreikškite iškilmių eleganciją voku, kuris yra nuostabus tiek iš išorės tiek iš vidaus.

  • Vokai atitiks jūsų kvietimo popieriaus spalvą arba išsirinkite iš mūsų turimų spalvų.
  • Atgalinis adresas ar mažas akcentas gali būti spausdinamas su įspaudu ar folijuotas blizgia folija.
  • Voko viduje galime įklijuoti pamušalą, kuris ne tik suteiks vokui papildomo standumo, bet ir labai jį papuoš.

Elementai, kurie padarys įspūdį

Plokščia spauda yra pigiausia, bet tai nereiškia, jog ji yra negraži. Plokščia spauda turi vieną pagrindinį privalumą prieš folijavimą ir spaudą su įspaudu – ja mes galime atspausdinti faktiškai bet kokį vaizdą: pereinančių spalvų fonus, spalvotas gėles ar jūsų nuotrauką.

Plokscia spauda vestuviu kvietimas

Šis spaudos būdas dar vadinamas „letterpress“ ir jis jums tikrai patiks. Tai yra vidutinio brangumo technika lyginant su plokščia spauda bei folijavimu. Su įspaudu galime atspausdinti tik gryną spalvą, kurią galite pasirinkti iš mūsų spalvininko arba bet kokią spalvą jei atvyksite ją išsirinkti į mūsų studiją.

Vestuviu kvietimas su ispaudu

Blizgi folija šiandieną vėl labai madinga ir jos elementai jūsų kvietimą padarys dar patrauklesnį. Folijavimas yra vienas brangiausių spaudos būdų, todėl, kad kvietimas itin neišbrangtų, mes rekomenduotume folijuoti tik mūsų sukurtais elementais.

hot foil press

Papildomi akcentai jūsų vestuvių kvietimą gali padaryti dar išskirtinesnį. Nudažius kvietimo kraštelius jis taps įdomesniu ir žaismingesniu. Kad spalvotas kraštas matytusi dažyti rekomenduojame popierių, kuris storesnis nei 430 gsm.

wedding invitation painted edges

Blizgia aukso, sidabro ar vario folija padengti kraštai jūsų kvietimui suteiks ne tik išskirtinumo bet ir prabangos. Kad folijuotas kraštas būtų tikrai pastebimas mes rekomenduojame jį daryti ant storesnių popierių.

Wedding invitation with gold foiled edges

Jei jums kvietimas su aštriais kampais atrodo pernelyg formalus ir griežtas mes rekomenduotume jums kvietimą su apvalintais kampais. Apvalinti kampai kvietimui suteiks jaukumo, be to tokie kampai yra patvaresni ir taip greit nenusidėvi kaip stačiai sukirpti.

Vestuviu kvietimas apvalintais kampais

Kvietimams spausdintiems plokščia spauda, kur reikia aukšto detalumo ar atspausdinti nuotrauką mes rekomenduojame naudoti 230 gsm ir 530 gsm popierius. Visiems kitiems kvietimams galima naudoti 330 gsm bei 430 gsm grynos medvilnės popierių.

Letterpress paper thickness